Чоловік побачив щось дивне у вікні сусіднього будинку. Важко повірити в те, що поліція знайшла всередині

Поліцейський Марк Холст з США ніколи не забуде дзвінок, що надійшов 13 липня 2005 року. Невідомий повідомив про містичну, бліду маленьку істоту, що виглядала на вулицю з вікна сусіднього занедбаного будинку.

В будинку вже давно ніхто не жив. Знайти всередині живу дитину здавалося божевіллям.

posle obzaca 1

Офіцери негайно почали розслідування.

Марк Холст вибив двері після того, як, постукавши, не дочекався відповіді. Побачене шокувало бувалого співробітника поліції: щури ласували сміттям на підлозі, кімнати кишілі тарганами, павуками, а старі меблі і ванна, здавалося, були покриті віковими верствами бруду.

Саме страшне, що серед усього цього пекла спала дитина! Бліда 6-річна дівчинка у рваній сорочці і брудному памперсі сиділа на підлозі, ніби не помічаючи навколо голодних щурів.

«Коли я зайшов, вона відкрила очі. Потім вона відкрила рот мабуть спробувала закричати і відповзла, як краб, в кут. Обійнявши руками коліна, вона раптом почала видавати якісь звуки розповідає поліцейський.

Дівчинку звали Даніель. Офіцери негайно доставили її в госпіталь. У свої 6 років Даніель не могла ні ходити, ні говорити. За рівнем розвитку вона більше нагадувала 6-місячного малюка. Чи треба говорити, що материнської любові ця нещасна дівчинка ніколи не знала.

По записам у будинковій книзі вдалося з’ясувати особу матері Даніель. Жінку попередньо ув’язнили на 26 годин, заарештували майно і позбавили батьківських прав.

Даніель неймовірно пощастило через деякий час її удочерили Діана і Берні Ліроус, завжди мріяли про маленьку дівчинку.

Дівчинка, ніколи не знала батьківської любові, неймовірно швидко прижилася в новій сім’ї, подружилася зі своїми зведеними братами.

Не дивлячись на радості нового життя, Даніель все ще потрібно оговтуватись зі своїми старими психологічними ранами.

«7-8 разів на день у неї трапляються напади паніки, каже Берні. Вона весь час їсть, поки її не вирве.

Саме з цієї причини в родині замикають холодильник на замок інакше Даніель негайно все спустошить.

Зараз дівчинці, яку колись знайшли в покинутому будинку, вже 15 років. Вона ходить в спецшколу, знаходиться в дуже близьких відносинах зі своїм новим батьком. Але досі, бачачи жінок, чимось схожих на її біологічну матір, Даніель кидається в панічний страх. «Вона ніби 2-річна дитина в тілі 15-річної дівчини», говорить Берні.

Прийомні батьки Даніель вірять, що одного разу вона зможе почати повноцінне життя, вийти заміж і народити дітей. Однак досі кожен крок в сторону дорослішання цієї незвичайної дівчини дається з великими труднощами. «Вона як американські гірки. Ніколи не знаєш, куди її понесе розповідає подружжя Ліроус.

Терпіням і любов’ю прийомних батьків Даніель не можна не захоплюватися! Залишається лише сподіватися, що їхня турбота одного разу зможе допомогти цій бідній дівчині почати нове життя.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня