«Я прийняв це складне рішення і це станеться вже сьогодні, ми битимемо» — Термінова заява 5 хвилин тому, він збожеволів. Стосується всіх нас

Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на заході Bloomberg.

posle obzaca 1

“Ми також прямо і дуже чітко повідомили російським, президенту Путіну, про наслідки”, – сказав американський дипломат, не уточнивши однак про які саме наслідки йдеться і хто і як повідомив про це Путіну. Блінкен повторив, що США “дуже уважно” стежать за брязканням зброєю Кремля, але «не бачать жодних причин зміни нашої ядерної позиції».

Він сказав, що остання заява Росії про те, що Україна розглядає можливість використання брудної бомби, є «ще однією вигадкою і чимось, що також є верхом безвідповідальності з боку ядерної держави».

«Причина, через яку це конкретне звинувачення викликає у нас певну занепокоєність, полягає в тому, що Росія має досвід проектування, тобто звинувачення інших у тому, що вони самі зробили або збираються зробити», — сказав Блінкен. Він сказав, що США також безпосередньо спілкувалися з росіянами «про спроби використовувати це хибне звинувачення як привід для будь-якої ескалації».

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня