Hepвu y Зeлeнcьkorо зgaлu. Ha yльmuмamyм kpeмля вiн вignoвiв ocoбucmo i nymiнy make нe cnogoбaєmьcя

Hepвu y Зeлeнcьkorо зgaлu. Ha yльmuмamyм kpeмля вiн вignoвiв ocoбucmo i nymiнy make нe cnogoбaєmьcя

posle obzaca 1

ÂВолодимир Зеленський відповів на останню атаку Росії вимогою повернути під контроль Києва всі українські землі, у тому числі Крим.

23 листопада армія РФ вкотре атакувала об’єкти критичної інфраструктури України, залишивши на добу без світла практично всю країну.

24 листопада спікер Кремля Дмитро Пєсков озвучив ультиматум російської влади, яка, як і раніше, звинувачує Київ у незговірливості, незважаючи на влаштовані росіянами страждання.

Президент України Володимир Зеленський відповів, що умовою укладання мирної угоди є повернення всіх земель країни, зокрема Криму, пише Financial Times.

“Якщо рішення [не передбачає] деокупації і [Крим] залишається у складі Росії, не потрібно витрачати на це свого часу. Це марна трата часу”, – сказав український президент.

Він також заявив, що із задоволенням підтримає пропозицію союзників щодо деокупації Криму невійськовим шляхом.

Президент України також уточнив, що поки що дипломати не можуть виробити умови вирішення конфлікту, Україна намагатиметься повернути землі на поле бою.

“Якщо ви не можете повністю повернути свою землю, війну просто заморожено. Це питання часу, перш ніж вона відновиться”, – зазначив Зеленський.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня