Уявіть собі таку ситуацію: ви купили квартиру в гарному будинку, спокійному районі, поруч школа, дитячий сад, магазини, а їхати до роботи 5 хвилин. Практично ідеально, чи не так. А знаєте, чому практично? Та тому що ніхто не відміняв галасливих сусідів.
Вони голосно слухають музику, вічно щось ремонтують і лаються так, ніби хочуть посвятити в свої проблеми весь будинок. Так, дійсно, можна викликати поліцію, але це тільки в нічний час. Як же бути якщо сусіди шумлять цілодобово?

Один хлопець знайшов простий і дуже ефективний спосіб провчити сусідів, які ніяк не хотіли рахуватися з його потребами. За його словами, авторство даного методу належить не йому. Хлопець дізнався про спосіб від своєї вчительки з фізики.

Отже, що потрібно робити: взяти велику каструлю ємністю 7-8 літрів і наповнити її водою так, щоб до краю залишалося не більше 2 см. Потім потрібно поставити каструлю на високу шафу і підкласти під неї кілька журналів, книг тощо. Це необхідно для того, щоб каструля щільно прилягала до стелі.

Також буде потрібно знайти джерело звуку. Найкраще підійдуть потужні навушники. Їх потрібно підключити і надіти на каструлю як на голову. Потім включити якусь композицію з потужною бас партією і чекати ефекту. Таке джерело шуму як навушники не доставить вам ніяких незручностей, а от сусіди почують всі баси, у багато разів посилені цієї нехитрої установкою.

Хлопець, який порадив цей простий рецепт стверджує, що сусід кілька днів намагався знайти джерело шуму. Він приходив до сусіда знизу, вслухався в шуми з його квартири, а потім дзвонив дружині і питав, чи звук в їх квартирі. Загалом, встановити месника не вдалося, а сусід отримав важливий і дуже цінний життєвий урок.