Хлопчик зник в лісі — його виявили через день, але не одного

Зникнення дитини для батьків одна з найстрашніших трагедій.
Вродженими інстинктами будь-якої людини є любов і турбота про своє чадо, тому, якщо пропадає дитина, серце батьків долають хвилювання і страх.
Саме такі почуття випробували на собі батьки шестирічного Кайда Ліча, коли 23 квітня їх хлопчик і собака, на прізвисько Чула, пропали без вісті.
Пошукові роботи, в яких були задіяні 100 чоловік, почалися в понеділок о 7 вечора і тривали всю ніч до вівторка. Коли Кайді був знайдений, він був не один …
ФБР штату Теннессі негайно оголосило по всіх каналах зв’язку з населенням про зникнення дитини, а рятувальні групи почали обшукувати площу розміром в 2 000 акрів навколо місця, де востаннє бачили хлопчика.
Беручи до уваги, що Кайдену було всього шість років, загроза безпеки хлопчика була величезною. Великомасштабна операція по його пошуку включала в себе співробітників ФБР, розшукових собак, спецназ округу, військовий вертоліт «Блек Хок», а також добровольців з числа місцевих жителів.
Через 22 години, 24 квітня о 15:30 за місцевим часом, Кайді був знайдений приблизно в кілометрі від свого будинку в лісосмузі за межами округу Блаунт.
Незважаючи на те, що до пошуку хлопчика було докладено величезних зусиль, головними героями історії стали не офіцери поліції і не ФБР або волонтери. Справжнім героєм виявився чорно-білий тер’єр, на прізвисько Чула, який знаходився весь цей час з Кайденом.
Коли Кайді пропав безвісти на всю ніч, Чула охороняв свого господаря і доглядав за ним, поки рятувальники не знайшли хлопчика.
За словами заступника начальника офісу шерифа округу Блаунт, Джеффа Френча: «Собака гарчала на рятувальників, коли вони наблизилися до Кайдена».
Під дощем в непроглядній темряві Чула залишався поруч зі своїм господарем. Який же він відданий пес!
Кайді сильно замерз, тому рятувальники закутали його в ковдру і віднесли до дороги, звідки його потім відвезли в лікарню. Сім’я хлопчика висловила величезну подяку всім, хто брав участь в пошуково-рятувальних роботах.
«Ми дуже вдячні всім, хто брав участь у пошуках: від місцевих правоохоронних органів до добровольців, які допомогли нам розшукати Кайда. Ми отримали величезну кількість допомоги і підтримки, навіть від людей, яких ми не знаємо. Ми дякуємо всім нашим друзям і сусідам».
Я дуже радий, що у цій історії щасливий кінець. Не можна не погодитися з правильністю приказки: собака — дійсно кращий друг людини.
Поділіться цією історією, якщо згодні, що собаки приголомшливі тварини! Давайте віддамо данину поваги відважному Чулі!
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня