Мама народила в 67 років. Подивіться що стало з дитиною

Дівчинка, яку мама народила в 67 років виросла і стала справжньою красунею.
Про це повідомляє інформацій портал Аcmeno.

posle obzaca 1

Так, румунка Адріана Ілієску у свої 67 років вона стала мамою. На той момент, вона виявилася найстаршою матір’ю не тільки у своїй країні, а й в усьому світі. Вона навіть потрапила в книгу рекордів Гіннесса.

Адріана родом зі столиці Румунії – Бухаресту. Жінка вважає себе найщасливішою людиною в світі, адже у неї є своя власна житлова площа – двокімнатна квартира в центрі, але найдорожче – це Еліза, дочка, яку їй послав Бог у такому похилому віці.

Проте долею цю подію наряд чи можна назвати, це було усвідомлене рішення жінки та професіоналізм лікарів. Жінка завагітніла в результаті штучного запліднення.

Адріана згадує, що більшість її знайомих зовсім не зрозуміли її, вважаючи егоїсткою і навіженою. Однак Адріана сказала, що у неї є план, вона зробить все можливе, щоб виростити і підняти дівчинку, але якщо їй судилося піти, її батьком стане Богдан Марінеску. Це лікар, який зробив це чудо.

При цьому жінка подбала про майбутнє своєї донечки та зібрала значну суму грошей на рахунки, які підуть на виховання Елізи. У Адріани Ілієску за плечима успішна кар’єра і блискуче життя, вона професор румунської мови і досить відомий дитячий письменник. У неї на рахунку понад 25 книг.

Її донечка виросла чудовою, розумною і миловидною дівчинкою. У неї багато різних талантів, в тому числі і схильності до точних наук, безліч нагород з конкурсів з математики зайняли почесне місце в їхній квартирі.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня