У Меджугор’є тpапилося диво: Пpесвяті Тайни засяяли потужним свiтлом. Що це мoже oзначати…

Не всім відомо про чудеса, які відбувалися у Меджугор’є.

posle obzaca 1

Це невеличке місто в Боснії, де 40 років тому, через маленьких дітей, Богородиця передала своє перше послання людству. Об’явлення відбуваються дотепер.

Цього року також трапилося чудо.

Про це повідомляє Oksana Ostapchuk у групі “Меджугор’є паломництво“.

“У церкві Меджугор’є Пресвяті Тайни засяяли потужним світлом. Ісус живий!!!!” – йдеться у дописі пані Оксани. Також вона надала фотодоказ цієї події:

На зображенні може бути: у приміщенні

“Коли покриє тебе темрява – сумнів, смуток, відчай, збентеження, тоді приклич тільки всім серцем найсолодше ім’я Ісуса Христа, у Ньому ти все знайдеш: і світло, і утвердження, і надію, і втіху, і спокій, знайдеш в Ньому саму добрість, милість, щедроти, все це знайдеш в одному імені. (Святий праведний Іоанн Кронштадтський)” – додає до допису Oksana Ostapchuk.

Також про Пресвяті Тайни засяяли потужним світлом у Меджугор’є повідомила адміністратор групи “Юда Тадей ! життя!” Елена Евцихевич.

Пресвяті Тайни (Євхаристія) – це спомин хресної жертви. Ісус установив це Таїнство під час останньої, Тайної вечері. Розламавши хліб, дав його учням своїм і заповів робити це на Його спомин. Христос через це таїнство знову стає присутнім поміж нами.

Можливо, це диво що трапилося в ці дні в Меджугор’ї має нам нагадати, заради чого Ісус Христос пожертував собою та те, що ми маємо жити з Господом в серці та не допускати страджання інших людей.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня