Її син приліг на килимок і сказав: «Я втомився боротися, мама …». Він заснув без сил. Заснув назавжди …

Через 15 місяців боротьби з важкою формою раку помер маленький Нолан. Йому було всього 4 роки, але він вже дізнався, що таке біль, страх, страждання і смерть. Його мама, Рут, все ще не оговталась від втрати сина.
Але, вона все частіше згадує останні розмови з ним. І їй стає трохи легше. Кажуть, смертельно хворі діти рано дорослішають і все розуміють навіть краще, ніж дорослі.

У Нолана була рабдоміосаркома, агресивний рак, який вражає кістки. Він дуже погано піддається лікуванню, швидко стає стійким до всіх форм терапії. Це дуже серйозне захворювання, яке, на жаль, майже завжди веде до смерті. Маленький хлопчик довго боровся.

posle obzaca 1

Малюк дуже боявся. Він знав, що помре і йому здавалося, що без мами він залишається абсолютно беззахисним. Рут поділилася фото, на якому Нолан спить на килимку у ванній кімнаті. Це тому, що він не хотів залишатися один, поки мама була в душі. Він боявся.

Все почалося з того, що дитина скаржилася на закладений ніс. Батьки не особливо хвилювалися, думали, він підхопив легку застуду. Вони лікували його від застуди, але коли пройшов час, а йому не стало краще звернулися до лікаря.

Рак вже тоді захопив кістки, м’які тканини і навіть жирову тканину. Він поширювався дуже швидко.
Лікарі швидко почали хіміотерапію. Від неї волосся випало і малюк погано себе почував. У його випадку виживання становить всього-то 20-40%. Але, Нолану було дуже погано. Лікарі не хотіли давати обнадійливий прогноз.
Мамі Рут було важко дивитися на сина. Вона не могла допомогти дитині і сама страждала не менше, ніж Нолан. Вона була в агонії, але не хотіла показувати це маляті.

Через рік лікарі опустили руки. Рак поширився на серце і легені. Він вже не піддавався лікуванню це був кінець. Хлопчик не їв вже майже тиждень, його сильно нудило від препаратів. Та й йому вже не хотілося їсти.

На жаль, почали утворюватися метастази. Тепер вже нічого не можна було вдіяти дитина помирала на очах. Лікар нічого не приховувала від батьків, вона завжди була чесна з ними і готова була розділити їх біль.

Хлопчик сказав мамі, що він втомився боротися і просто хоче відпочити.

«Любий, я буду боротися за тебе. А ти потрапиш на Небеса і зможеш нарешті відпочити від цієї боротьби сказала мама.
«На Небеса? Ось це так! Добре, якщо там можна відпочити. А потім ми ж зустрінемося там, так? здається, Нолан зрадів, що його чекає велике подорож.

Малюк впав у кому і проспав ще кілька днів. Після цього він помер. Але, весь цей час йому вже не було боляче, лікарі подбали про це.

Мама Рут зібрала через інтернет гроші, які змогли покрити лікування 50 000 доларів. Вона ніколи не зможе забути, як малюк спав на килимку у ванній і чекав її. Але, тепер Рут знає він на Небесах і йому більше ніколи не буде боляче.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня