Вoна пoмерла під чaс полоrів. Колu чолoвік прощaвся з нею, він покaзав їй цe …

Вагітність Мелані Прітчард протікала в плановому режимі, ніяких відхилень лікарі не спостерігали. Однак коли підійшов час пологів, ситуація вийшла з-під контролю …

posle obzaca 1

 

— Мелані почала битися в конвульсіях. Показники на моніторах почали «скакати», і лікарі оголосили сигнал екстреної ситуації, Мелані була необхідна реанімація.

З’ясувалося, що у матусі емболія навколоплідних вод, і вона померла …

Її чоловік Даг розповів, що його дружина за клінічними показниками була мертва, коли народила доньку. «Моя перша думка була — тепер я вдівець. Але ж ми одружилися лише 3 роки тому … »

Лікарі сказали чоловікові попрощатися з дружиною. Даг пам’ятає, що він пробурмотів наступне …: «Якщо у тебе залишилися сили, хоч які-небудь, борись!».

Але далі сталося незрозуміле …

Все, що залишалося Дагу і його близьким, — це молитися. Лікарі кинули всі сили, щоб реанімувати життя Мелані. Позитивних новин не було … Через час приїхав брат Мелані, він лікар.

Брат виявив внутрішню кровотечу, і лікарі кинулися оперувати жінку. Родичі залишили будь-яку надію. Але через 24 години Мелані прокинулася!

Коли вона відкрила очі, Даг показав їй знімок дочки, яка дивом вижила. Але життя Мелані все ще була на межі. Лікарі повідомили, що їй буде потрібно пересадка серця або легені.

Навіть якщо Мелані виживе, у неї будуть серйозні неврологічні проблеми. Але Даг не впадайте у відчай.

Через кілька годин Мелані вже дихала сама. Чудо, але через тиждень сім’я вже опинилася вдома, а у Мелані не було ніяких ускладнень! Даг довго не вірив своєму щастю: «Це справжнє диво! Те, що Мелані вижила, це чудо! Мені здається, Бог почув наші молитви ».

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня