Кіт не злазить з живота вагітної дівчини. Але саме дивне сталося після пологів

Як тільки Лілі завела кішку на ім’я Панда, між ними відразу виник особливий зв’язок. Вони все робили разом. Разом грались, разом спали, веселилися і обіймалися.

posle obzaca 1

 

Коли господиня завагітніла, Панда не відходила від неї ні на крок. Але замість того, щоб як раніше грати з Лілі, кішка захопилася … животом. Як тільки з’являлася можливість, Панда лягала поруч з майбутньою мамою, прикладаючи пухнасту мордочку до живота Лілі.

Протягом всієї вагітності, кішка не відходила від господині ні на хвилину. Здається, що її улюблене місце на планеті — поруч з животом Лілі.

Що ж трапилося, коли дитина народилася? …

Вже через три місяці після появи чарівного хлопчика Шона, мама виставила їх спільні фотографії в мережу.

«Панда дбала про дитину всі 9 місяців до народження і продовжує піклуватися і тепер.»

Бахато хто вважає, що чорні кішки приносять невдачу, і тому намагаються триматися від них подалі. Але судячи з цього фото, вони відмінно ладять навіть з новонародженими.

«Я дуже часто бачу, як батьки відмовляються від домашніх тварин, коли у них з’являються діти. Я думаю, що це неправильно «, — розповідає Лілі.

Лілі сподівається, що приклад того, як живуть разом її маленький син Шон і кішечка Панда, буде напуттям для всіх, хто боїться тримати разом улюблених дітей і не менш улюблених тварин. Вони люблять наших дітей точно так же, як і ми!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня