Мовчки лікарі поклали йому на руки меpтвого малюка, вивозячи меpтву дружину з палати. Через хвилину лікарі запанікували

Наближалося Різдво, і вся родина Германсторфер з нетерпінням очікувала свято. Саме 24 грудня мала народитися ще одна дитина у їх сім’ї. Старші брати Остін та Каньен на жаль не змогли приїхати.

posle obzaca 1

 

 

Майк і Трейсі очікували появу на світ малюка. Те, що станеться в наступні години, не міг передбачити ніхто.

 

Все відбувалося як завжди. Незначні перейми не лякали досвідчену матір, яка терпляче все витримувала. Медперсонал лікарні ніяк не міг зрозуміти, в який момент ситуація почала розвиватися не за звичним сценарієм. Майк раптом відчув, що щось не так. В наступні хвилини він почув тривожний звук знайомого приладу. Так, сердце його коханої зупинилося.

Лікарі у паніці робили все, щоб повернути Трейсі до життя. Але все безуспішно. Хвилини тривожного очікування здалися Майку жорстоким випробуванням. Що далі — невідомо, і це найгірше, що можна було тільки уявити. Чоловік бачив як його жінку покидає життя, але нічого не міг вдіяти. Вона поступово залишала цей світ.

Згодом, через 4 хвилини, лікарі діагностували настання смерті породіллі. На кону життя малюка. Кожна секунда затримки віддаляла шанси дитини на життя! З болем у серці Майку повідомили, що сталося. Було прийнято рішення про кесарів розтин.

Вся палата була заповнена звуками приладів лікарні, голосами медперсоналу, але чоловік, який щойно втратив дружину не міг нічого чути. Майк був шокований. Погляд завмер на тілі дружини. Він бачив, як лікарі розтинають живіт заради порятунку малюка. Дитину витягли вже за кілька хвилин, і чекали першого крику. На жаль, було пізно. Акушер поклав хлопчика батькові на руки, і в цей момент сталося справжнє чудо. Цього точно ніхто навіть не очікував! Малюк почав потроху дихати й врешті виголосив перші звуки, сповістивши про своє народження! Він ожив на очах у всіх!

Те, що сталося далі, можна порівняти лише зі справжнім дивом! Не встигли лікарі забрати тіло породіллі, як апарати зафіксували серцебиття. Слабкий, переривчастий, але стабільний пульс. Згодом вона розплющила очі. Лікарі не розуміли, як таке могло статися, але здивованому Майку ніякі пояснення були вже не важливі! Стривожений, але щасливий, він показав жінці їх довгоочікуваного сина, який мило спав, ще не розуміючи, що його повернення до життя не було простим. Він з’явився на світ з допомогою вищих сил.

Сьогодні хлопчику вже три роки, він радіє життю, купається у любові сім’ї. До сьогодні ні лікарі, ні різні вчені не можуть знайти хоч якесь пояснення, що ж відбувалося тоді з Трейсі, в день пологів. Однак вся її сім’я ще не може перестати дякувати усім, хто боровся за її життя та життя малюка, за подароване диво перед святом великого Різдва. Відтоді це другий день народження для Трейсі, разом з її молодшим сином.

Якщо ти теж віриш в подібні непередбачувані та дивні події життя, віриш у перемогу любові над смертю, поділися цією історією зі своїми друзями!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня