Арабський шейх ледь не зомлів в привокзальному туалеті в столиці Казахстану

Громадські туалети на залізничним вокзалі Астани ледь не стали причиною міжнародного скандалу. Про це розповів на сторінках інтернет-видання «Rezonans» голова СМК Мурат Телібеков.
Конфуз трапився напередодні святкування Науриза. Один із зарубіжних гостей столиці, який супроводжував М. Телібекова в поїздці по Акмолинської області, вирішив зайти в привокзальний туалет, і ледь не зомлів. Будучи глибоко релігійною людиною, він вирішив, що випадково потрапив в пекло.
Ось як він описав свої враження:
«Там біля входу сиділа жінка схожа на відьму. Вона зажадала від мене 50 монет. Я не надав цьому значення. Лише потім зрозумів: вимагати гроші у людини за те, що він хоче справити нужду це перша ознака пекла. Коли я увійшов туди, то відразу згадав опис пекла.
Там було багато грішників. Головна ознака аду це бруд і сморід. Я ледь не задихнувся. Ангели врятували мене! Слава Всевишньому! У той же день шейх терміново зв’язався по телефону зі своїм офісом в Дубаї і попросив негайно надіслати в Астану пару персональних туалетів.
Вражений реакцією зарубіжного друга М. Телібеков направив лист якиму столиці Асету Ісекешевим.
«Синку! Терміново наведи порядок в туалетах залізничного вокзалу. Чому в аеропорту Астани чистота і порядок, люди можуть безкоштовно справити нужду, а на вокзалі твориться такий жах. Я розумію, що ти ніколи не користуєшся залізничним транспортом. Зазирни туди хоча б заради цікавості. Загалом так. Даю тобі термін один місяць. Щоб в наступний мій візит до столиці всі громадські туалети на вокзалі блищали і пахли як санвузол в твоїй квартирі. В іншому випадку мені доведеться вжити заходів. Ти мій характер знаєш! Попередив Акима голова СМК.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня