Дівчина плакала, виходячи заміж за старого, але під час шлюбної ночі розкрився увесь обман

Для більшості людей шлюбна церемонія являється найважливішою подією в житті. Якщо запитати пари без дітей, то як правило вони назвуть найвидатнішою подією власне весілля. Пари з дітьми додають народження своїх малюків. Хай там як, весілля запам’ятовується на все життя. Для молодят воно знаменує перехід на новий рівень, а для батьків часто асоціюється з сумом та печаллю. Особливо «люблять» страждати мати та батько молодої нареченої, які віддають доньку в нову сім’ю та хвилюються за те, як складеться її майбутнє життя.

posle obzaca 1

На фото ви бачите чоловіка на ім’я Джим Зетц. Каліфорнієць навчився щиро радіти кожному прийдешньому дню, але приголомшлива звістка змусила його переглянути свої життєві цінності. Одинадцять років тому назад улюблена жінка народила йому донечку. З того часу життя чоловіка змінилося, він почав всього себе віддавати родині, а згодом народилися ще діти, з’явилися навіть внуки. Родичі та сусіди говорять, що каліфорнієць був гарним батьком та вірним чоловіком, ніколи не скаржився на здоров’я.

Джозі була найулюбленішою дитиною американця. Коли наймолодшій дівчинці виповнилося десять років, страшна звістка сколихнула родину: у батька виявили онкологію четвертої стадії.

Чоловік розумів: дожити до весілля улюбленої дівчинки йому не судилося. Він прийняв неймовірне рішення: зіграти несправжнє весілля молодшої донечки, щоб побачити свято на власні очі.

Тоді можна спокійно помирати.

Батько замовив гарні весільні квіти, вбрання для нареченої, запросив найближчих друзів. Собі купив святковий костюм та запросив пастора.

Він і повів пару до вівтаря. Після промови, яка вражала до сліз, священнослужитель промовив, що урочисто оголошує пару батьком та донькою.

Запрошені друзі сім’ї були шоковані, адже спочатку вони не розуміли, що діється та хто наречений. Сльози лили всі гості, враховуючи чоловіків.

Донька точно запам’ятає церемонію на все життя, а батько перед смертю побачив улюблену дитину в ролі нареченої.

Такі події зайвий раз спонукають задуматися, наскільки швидкоплинне життя, які цінності превалюють в нашому житті та про правильну рокіровку пріоритетів.

Гості надовго запам’ятають вчинок Джима, а родина Зетців згадуватиме голову родини ще багато років. Подивіться фотографії з церемонії: на них неможливо дивитися без сліз на очах.

Цінуйте своїх рідних, приділяйте їм увагу, поки вони живуть на цьому світі!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня