Немовля, замкнене в машині, не дихало. Але коли люди розбили вікно, вони виявили страшну правду

В той день Каролліна зі штату Нью-Гемпшир, США, вирушила за покупками. Вона припаркувалась біля супермаркету і зайшла всередину.

Незабаром люди, які проходили повз її машину, помітили дещо всередині. Немовля, накрите ковдрою, спало в дитячому кріслі, поруч лежала пляшечка. Перехожі захвилювалися, адже машина була наглухо закрита і стояла на сонці. Не гаючи часу на пошук забудькуватої матусі, люди зателефонували в поліцію.

posle obzaca 1

Поліцейскі прибули через кілька хвилин. Зазирнувши у вікно, вони побачили, що дитина зовсім не рухається, їм здалося, що вона навіть не дихає. Один з офіцерів розбив вікно, відкрив машину і витягнув нерухому дитину.

Він одразу почав надавати їй першу допомогу… Але з малюком щось явно було не так!

Це була не дитина, а лялька! Поліцейський, який за секунду до цього намагався робити ляльці штучне дихання, просто очам не вірив.

Силіконове немовля виглядало таким реальним! Навіть його «шкіра» на дотик була зовсім як справжня. Коли Кароллін повернулася до своєї машини, все, нарешті, прояснилося. Кілька років тому вона втратила дитину і з тих пір колекціонувала реалістичних силіконових ляльок, які отримали назву «reborn» — відроджений. Коштує така лялька близько $ 2000.
У Кароллін у будинку більше 40 штучних немовлят, яких вона іноді няньчить, немов це її власна дитина. У той день вона вирішила взяти одного зі своїх «малюків» за покупками, і не дивно, що перехожі прийняли його на справжнє немовля.
Дізнавшись, що сталося, жінка дуже зніяковіла, але поліцейські поставилися до неї з розумінням. Кароллін запевняє, що зовсім не збожеволіла — вона розуміє, що це всього лише ляльки, але їх присутність допомагає їй пережити втрату. В іншому вона веде абсолютно нормальний спосіб життя.
Жінка обіцяла поліцейським, що зробить спеціальну наклейку на скло своєї машини, щоб люди знали, що всередині не жива дитина, а всього лише лялька.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня