Внoчi вoдій вiз матip і дoнькy. Як тiлькu вонu заснyлu, він пoвернyв в іншy сторонy

Вони навіть не могли уявити, що їм доведеться пережити в цій поїздці.
Руміко Кавагуті з дитинства мріяла стати пілотом. І коли дівчині виповнилося 15, вона вирішила вступити до школи початкової льотної підготовки, яка базувалась в іншому місті в Вадзіма. Тепер від мрії Руміко відокремлювали тільки вступні іспити.
Дівчина разом з мамою Сюзанною виїхали з дому за добу до них. До півночі їм потрібно було зробити першу пересадку, але В Японії почалися сильні снігопади, через що рух поїздів на невизначений час припинився.
Дівчина запанікувала, адже тепер вона могла просто не встигнути на іспити. Сюзанна розуміла, що дочка сильно страждає, тому до наступної станції їм необхідно дістатися, в будь-який спосіб. На щастя, на автомобільних дорогах ситуація була не настільки плачевною. Їх вже трохи розчистили від снігу, так що Сюзанна і Руміко пішли на трасу ловити попутку.
Їх швидко підібрав один водій, і вони попрямували до наступної залізничної станції, сподіваючись, що звідти ходять поїзди. Але маму з донькою чекала неприємна новина.
Сюзанні і Руміко довелося знову повернутися на дорогу, де машин майже не було. Рідко хто проїжджав повз, але не зупинявся. Коли годинник показав 5 ночі, мама з дочкою опустили руки. Вони зайшли в цілодобове кафе на заправці, щоб випити по чашці кави. І тут до кафешки під’їхала вантажівка. Водій відразу погодився підвезти дівчину і її маму до найближчого містечка, звідки до школи було 2 години їзди.
Коли вони вже майже доїхали до містечка, водій різко звернув на Вадзіма. Для Сюзанни з Руміко це було несподіваним поворотом подій, але Йокояма поспішив все пояснити їм: «Я довезу вас до школи, тому що по-іншому ви навряд чи зможете дістатися туди вчасно». Після цього він набрав свого замовника і домовився про те, що приїде на 4 години пізніше призначеного часу.
Руміко встигла на іспит. Її маму дуже зворушив вчинок Йокояма, але той відповів: «Не потрібно подяк. Я прекрасно розумію, в якому становищі ви були і що відчували, тому що у мене у самого донька такого віку, яка мріє про кар’єру пілота, здала всі іспити на відмінно. Найцікавіше те, що на одному з них їй потрібно було написати твір на тему «Історія, яка запала мені в душу». Здогадуєтеся, про що написала Руміко? Звичайно ж, про вчинок благородного і доброго водія.
Зараз дівчина навчається в престижному авіаційному інституті. І вона ніколи не забуде про Йокояма, так багато для неї який зробив.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня