Лeжaчu в трyнi, помepлuй хлoпчuk paптом попpocuв попuтu

Унікальний, навіть паранормальний випадок стався в Бразилії. За повідомленням The Sun з посиланням на бразильські ЗМІ, дворічний Кельвін Сантос помер в лікарні від пневмонії, його тіло було видано родичам для поховання.

posle obzaca 1

 

На наступний день, приблизно за годину до його похорону, хлопчик сів в труні і сказав: «Папа, я хочу пити». У кімнаті в той момент крім батька дитини Антоніо Сантоса було ще кілька близьких сім’ї людей.

Всі, хто був присутній при цій моторошній події були в шоці від побаченого, закричали, що сталося чудо. Тільки кількома секундами пізніше хлопчик знову опустився в труну і перестав подавати ознаки життя. Батько терміново відвіз Кельвіна в лікарню, але лікарі констатували, що дитина мертва. Вдруге.

Між моментом, першої констатації смерті дитини і моментом, коли, за словами батька, його син підвівся і попросив води, пройшло близько 20 годин. Батьки ще кілька годин почекали з похованням, але потім все-таки були змушені поховати сина.

На думку батька, лікарі занадто швидко констатували смерть, дитини ще можна було врятувати. Самі лікарі ніяк не коментують слова батька про те, що його мертвий син ожив на кілька секунд.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня