6-piчна дівчuнкa помеpла від pakу. Чepeз 3 дні пicля цьоro матu відкрuла комoд і розpuдалась

Батьки дуже любили 6-річну Олену, а молодша сестра її просто обожнювала. Здавалося б гарний початок, але в цю чудову сім’ю прийшла біда.
Лікарі виявили у маленької Олени рак мозку. Словами не передати того, що довелося пережити рідним дівчинки. За прогнозами медиків, малятку залишалося жити менше року.
Батьки Олени вирішили зробити останні місяці життя своєї дочки максимально щасливими і доклали до цього всі свої зусилля! Але незважаючи на те, що вони тримали себе в руках, дівчинка зрозуміла абсолютно все. 6-річна Оленка, яка ось тільки-тільки навчилася тримати ручку в руках почала писати для батьків, сестри і навіть для собаки записки. У них вона зізнавалася в коханні своїм рідним і ховала ці клаптики паперу по всьому будинку.
Першу записку батько з матір’ю знайшли через кілька днів після смерті Олени. Уявіть, наступні кілька років вони знаходили записки померлої дочки в найнесподіваніших місцях.
І навіть сьогодні, коли їх дівчинки більше немає, батьки все ще зберігають кілька закритих послань від неї. Коли більша частина записок дівчинки була знайдена, батьки Олени опублікували їх у формі книги.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня