На цих людей полюють день і ніч: шматочки їхніх тіл коштують дорожче золота

Танзанія дивовижна країна: там навіть участь у виборах супроводжується магією. Чаклунство використовується в самих різних сферах життя і одним з кращих способів привернути удачу, це тіла альбіносів.
Участь цих людей дійсно вкрай незавидна. Хоч їх тіла і вважаються, такими, що приносять удачу, їх присутність в будинку, навпаки, вважається нещасливим знаком, і їх родичі самі прагнуть позбутися від своїх же дітей-альбіносів. До старості з них майже ніхто не доживає, а якщо це і трапляється, то це майже завжди супроводжується втратою будь-якої частини тіла. Знайомтесь з моторошними історіями танзанійських альбіносів…
Долею цих нещасних танзанійських дітей займається благодійна організація, в якій вони живуть під цілодобовою охороною. На вулицю вони не виходять, а якщо це і відбувається, то тільки в супроводі охорони.
Тіла таких дітей цінуються неймовірно високо по танзанійським мірками. На виготовлення ліків, що приносять щастя, йдуть самі різні частини тіла. Скільки відбувається нападів на альбіносів в реальності сказати важко, оскільки статистика в цій країні має дуже умовний характер.

За словами президента Танзанії, це справжня ганьба для всієї держави. Про те, наскільки затребувані на ринку кінцівки альбіносів можна судити по тому, що при середньомісячній зарплаті трохи більше 30 доларів, вони можуть доходити в ціні до 75 000 доларів!

posle obzaca 1

Один з жителів організації 14-річний Емануель Фесто. Одного разу на нього напав невідомий, озброєний мачете. В результаті дитина позбулась однієї руки, а на іншій у нього відрізали пальці. Крім цього у нього пошкоджена мова і втрачені чотири зуба.

12-річній Кабулі Нгаранго відрубали руку, коли вона спокійно спала поруч зі своєю матір’ю. Зараз вона мріє про те, щоб здобути освіту і захищати інших дітей зі схожими проблемами.

Одна з найгірших історій у 6-річного хлопчика на ім’я Барак Косма. Йому теж відрубали руку і по цій справі було затримано майже два десятка підозрюваних, у тому числі брат і батько Барака. Вони відрізали руку у члена своєї сім’ї, продавши її за 5 тисяч доларів.

Мвігулу Матонанге (11 років) розповідав, що після того як йому відрубали руку, злочинці завернули її в якісь брудні лахміття і зникли в кущах.

17-річна Кулва Луса. Вона теж позбулася руки це сталося в 2001 році. Коли на неї напали, вона змогла пізнати одну людину, який виявився її дядьком. За її словами, поки їй рубали руку, вона не відчувала ніякого болю, і тільки після того, як вони зникли, дівчина відчула біль і почала кричати.

Судячи з усього, мачете улюблена зброя танзанійців. У всякому разі 16-річна Пенди Серенгема позбулася руки саме завдяки удару цією зброєю. На неї напали прямо вдома, позбавивши дівчинку кінцівки.

Цій жінці на ім’я Маріам 32 роки. В силу свого віку вона стала для цих дітей справжньою матір’ю. У 2008 році їй відрубали обидві руки і в результаті цього вона ще й пережила викидень.

Її сестрі 16 років. Коли на Маріам вчинили напад, та на два тижні втекла в ліс, побоюючись, що злочинці повернуться і нападуть на неї. Можливо це і врятувало дівчину, оскільки вона єдина мешканка організації, на яку не здійснювали нападів.

Ще одна жертва танзанійського мачете 14-річний Адам Робер. У нього були відрубані три пальці. На щастя він виявився живим і повідомив поліції, що в цій справі замішані його старший брат, батько і мачуха. Цю інформацію підтвердили сусіди і всіх трьох злочинців заарештували. Зараз Адам каже, що ніколи не повернеться в таку сім’ю.

Погодьтеся, ці історії змушують волосся вставати дибки, однак це лише небагато з того, що відбувається в реальності. На жаль, практично всі африканські країни вражені або невіглаством, або жахливою злочинністю, або епідеміями (в тій же Танзанії практично кожен третій дорослий заражений СНІДом), або нескінченними громадянськими війнами і терором.

Навіть така, колись благополучна країна як ПАР, зараз стала однією з найнебезпечніших країн африканського континенту, в якій безпеку не можуть гарантувати не тільки білій меншості, а й, здавалося б, отримавшій широкі права, чорній більшості. І танзанійське полювання на альбіносів — це всього лише одна з безлічі вершин тих страшних айсбергів, якими захаращений весь Чорний континент.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня