Від цих трійнят відмовилися батьки. Та подивіться, що сталось з ними через 18 років

Мейсі і Маккензі Гаррісон з’явилися на світ в 2003 році, дівчатка були сіамськими близнюками із загальним тазом, загальною ногою і зрощеним кишечником. Але це ще не все: у їх матері народилися трійнята! Третя сестричка, Медлін, виявилася без патологій.
Батьки унікальних трійнят вживали наркотики, тому дівчаток передали в прийомну сім’ю.
Джефф Гаррісон (на фото) і його дружина Дарла забрали всіх трьох дівчаток і привезли їх до себе додому в Ріверсайд, штат Каліфорнія.
У цієї сміливої пари вже був досвід виховання 10 інших прийомних дітей, а в той момент в будинку вже жили троє синів. І все одно з сіамськими близнятами було непросто: кожна з них важила трохи більше кілограма і не відрізнялася міцним здоров’ям …
10 вересня 2003 року Маккензі і Мейсі перенесли 24-годинну операцію з розділення в дитячій лікарні Лос-Анджелеса. Їм було дев’ять місяців від роду.
Хірургам вдалося розділити зрослу печінку дівчаток, перекроїти кишечник Маккензі і ампутувати третю ногу, залишивши кожному малюку по одній повноцінній нозі. Їм довелося ще й перебудувати таз дівчаток.
Сестри залишалися в грайливому настрої і під час одужання: ця фотографія була зроблена всього через п’ять днів після операції!
За даними Медичного центру Університету Меріленда, в США на кожних 200 000 вдалих пологів припадає один випадок появи на світ сіамських близнюків. Причому більше 70 відсотків з них — дівчатка!
За словами батька малюків, Джеффа Гаррісона, Маккензі повернулася додому з лікарні через шість тижнів, а Мейсі потрібен був ще місяць для повного одужання.
Для Маккензі і Мейсі зробили протези, і почалася робота фізіотерапевтів, які вчили дівчаток ходити.
Мама, Дарла Гаррісон, каже, що вона безмежно вдячна лікарям дитячої лікарні Лос-Анджелеса: «Це була неймовірна команда: навіть не знаю, скільки людей, — але ми дуже цінуємо те, як вони дбали про нас!».
Всі три дівчинки вчилися верховій їзді.
Крім трійнят, у Гаррісон є три рідних сина — Тайлер, Метт і Люк. «Наші сини … були просто неймовірно милосердні і терплячі,» — каже Дарла Гаррісон.
Сім’я переїхала на ферму в Айові, де у них було 10 коней, дві собаки і чотири кішки.

posle obzaca 1

Мама розповідає, що дівчатка росли дуже незалежними: «У них були обов’язки по дому, вони дбали про домашніх тварин — тобто були досить нормальними 7-річними дівчатками».
Перейшовши до другого класу, трійнята розповідали, що їх улюбленими предметами були фізкультура і мистецтво.
Дівчата намагаються ні в чому не відставати від інших дітей свого віку.
Трійнята стали вже підлітками …

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня