Солдат просто йшов додому повз одну з багатоповерхівок, та піднявши голову вгору, затамував подих

Тиждень тому військовослужбовець загону спецпризначення регіонального командування внутрішніх військ МВС Олексій Васильєв повертався додому після роботи.
Близько сусіднього будинку на Проспекті Перемоги молодий хлопець помітив, що швидко збільшується натовп людей. Підійшовши ближче, він зміг розгледіти маленьку дівчинку, що висіла з балкона квартири на шостому поверсі.
Я повертався додому зі служби, я живу неподалік. Спочатку почув якісь зойки, шум, потім побачив купку людей. Стало цікаво, що сталося підійшов ближче. І тоді розгледів дитину. Вона перелізла через балкон і вже трималася за ґрати з останніх сил. Часу на роздуми не було. На моєму місці будь-який чоловік, а тим більше військовослужбовець, вчинив би так само.
25-річний єфрейтор контрактної служби Васильєв зреагував миттєво: йому потрібні були лічені секунди, щоб розштовхати роззяв, підбігти до дому і зловити на руки падаючу дитину. Прибула на місце бригада швидкої допомоги не виявила у дівчинки ніяких серйозних пошкоджень.
Машина швидкої приїхала швидко, дівчинку забрали, оглянули. Наскільки я зрозумів, пошкоджень не знайшли. Я добре себе почував, емоції тільки розігралися, а так, ніякого болю не відчував, пішов додому. Так би вчинив кожен.
На цьому історія могла закінчитися. Хлопець не вважав за свій вчинок чимось особливим і не став нікому про нього розповідати. Сучасний герой, як ні в чому не бувало, прийшов додому, попив чай, подивився телевізор і ліг спати.

posle obzaca 1

Однак через кілька днів у нього почала боліти рука. Причиною тому, звичайно ж, була спіймана раніше трирічна дитина. Олексій звернувся до медсанчастини, де поцікавилися, як він примудрився отримати таку травму. У хлопця виявили перелом лівого зап’ястя. Тоді-то Олексію і довелося розповідати про те, що трапилося.
Травми я відразу не відчув, тільки незначну біль, якій не надав особливого значення. Потім вже заболіло сильніше, це заважало службі, ось і звернувся до медпрацівників.

Олексій Васильєв тримається дуже скромно, його дивує, чому всіх навколо так схвилював його вчинок. Молодий здоровий хлопець не уявляє, як на його місці можна було не зважитись на порятунок.
Заступник командира військової частини по роботі з особовим складом підполковник Денис Казаков повідомив про те, що за порятунок трирічної Камілли було прийнято рішення представити військовослужбовця Олексія Васильєва до відомчої медалі «За сміливість в ім’я порятунку».

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня