Вся країна аплодує стоячи Президенту! Він щойно вийшов і офіційно відповів всім хто пропонує віддати Росії “шматок України”. (відео)

`

posle obzaca 1

Зеленський дав зрозуміти, що Україна не віддасть Росії жодного клаптика своєї землі, відповівши Генрі Кіссінджеру.

Володимир Зеленський відповів екс-держсекретарю США Генрі Кісінджеру на пропозицію віддати Росії частину територій України та підписати мирний договір “Мінськ 3”.

Президент України нагадав, що у 1938 році 15-річний Генрі Кісінджер утік із Німеччини разом із сім’єю і не розповідав про те, як нібито треба домовлятися та співіснувати з Німеччиною.
У заяві, опублікованій у Telegram-каналі, Володимир Зеленський нагадав, що слова Кісінджера прозвучали у той час, як в Україні гинуть десятки тисяч людей, вибухають тисячі ракет, відбуваються геноциди у Бучі, Маріуполі та інших містах.

Зеленський припустив, що 98-річний Кісінджер забув, що знаходиться в Давосі, а не Мюнхені, і зараз 2022, а не 1938-й.
«Хоч би що робила російська держава, знаходиться хтось, хто каже: давайте врахуємо її інтереси. Цьогоріч у Давосі це знову прозвучало.
Попри тисячі російських ракет, які вдарили по Україні. Попри десятки тисяч убитих українців. Попри Бучу й Маріуполь. Попри зруйновані міста. І попри побудовані російською державою «фільтраційні табори», у яких убивають, катують, ґвалтують і принижують, як на конвеєрі. Росія зробила це все у Європі.
Але все одно в Давосі з глибокого минулого виринає, наприклад, пан Кіссинджер і говорить, що нібито треба віддати Росії шматок України. Щоб нібито не було відчуження Росії від Європи».
Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 91-го дня повномасштабної війни.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня