Дівчинка купалась та світ здригнувся, коли вона випірнула

Як розповіла сама школярка, в цей день вона гралась біля озера, закидаючи туди каміння, щоб подивитися як далеко вони можуть полетіти. Після того, як піднята муть в воді осіла вона побачила якусь «палицю».

posle obzaca 1

«Я підняла її і вже хотіла кинути назад в воду, але побачила, що там є ручка, а кінець дуже гострий хоч і іржавий. Тоді я підняла її в повітря і покликала тата, який тут же прибіг », — розповіла Сага.

Її батько Енді Ванечек пояснив, що коли донька підняла щось незрозуміле в повітря, воно мало не зламалося і не вдарило її по голові. Він підбіг до неї і зрозумів, що в руках у неї справжнісінький меч.

Після цього він викликав на місце фахівців. На наступний день на місце приїхали історики і археологи. Сага пояснила, що знайшла меч в полутораметрах від берега. Після недовгих пошуків поруч із зазначеним місцем фахівці знайшли стародавню брошку.


Експерт Мікаель Нордстрем з «Музею скандинавської культури» Швеції розповів, що сам меч в довжину складає 85 сантиметрів. Навколо нього від піхов збереглися сліди деревини та металу.

За його оцінками, вік меча може становити більш як 1,5 тисячі років і, швидше за все, належав він комусь із вікінгів.

Енді Ванечек, уродженець штату Міннесеота заявив, що це справжній символ, так як команда з американського футболу його рідного штату називається «Вікінги».

Місце до сих пір обстежують експерти. Спочатку вони висловили припущення, що в цьому місці могли ховати відомих воїнів. Похоронна традиція вікінгів передбачала залишати тіло на спеціально виготовленому човні разом з цінними речами. Після цього корабель підпалювали і відправляли у вільне плавання.

Але після того, як більше таких історичних знахідок виявити не вдалося, експерти заявили, що, швидше за все, в цьому місці приносили жертви скандинавським богам. А знайдені меч і брошка були загальної частиною підношення.

Тим часом місцеві жителі почали називати Сагу Ванечек «королевою Швеції», порівнюючи її історію з легендою про короля Артура, який отримав свій легендарний меч Ескалібур від феї озера.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня