Мати зламала своїй доньці ногу понад 300 разів. Але не поспішайте її засуджувати

Заповітна мрія всіх батьків бачити своїх дітей здоровими і щасливими. І часто вони готові на все, щоб їхні мрії були реальністю.
Ця історія сталася з сім’єю Моварек з м.Каламазу, штат Мічиган. Маленька Елсі народилася з генетичним дефектом: її ліва нога була менше правої. І лікарі запропонували два рішення: ампутувати ногу і поставити протез або ламати ногу до тих пір, поки вона не набуде відповідної довжини. Її мама, Джекі, вибрала другий варіант.
Це було непросте рішення. Вони раз у раз задавалися питанням: «А дійсно такі муки варті того? Чи не буде це занадто жорстоко? Але вони дійсно хотіли, щоб Елсі росла, як будь-яка інша дівчинка, і могла робити теж, що і інші діти, тому їм не залишалося нічого іншого, крім як ламати їй ногу кожен день протягом місяців.

posle obzaca 1

У Елсі на її лівій нозі був встановлений апарат, який фіксував кістки ніг спеціальними болтами. Їй потрібно було ламати кістки, щоб вони могли пристосуватися до необхідного місця.
Під час цієї «екзекуції» Елсі давали знеболюючі, але лікування все одно протікало повільно і досить болісно. Складно уявити, наскільки важко це було для Джекі, яка неймовірно страждала, бачачи, яку біль вона завдає своїй доці, тому що саме вона повертала ці болти.
Сьогодні Елсі 4 роки, і її ноги однакової довжини.

На жаль, це не означає, що проблеми позаду, так як у міру дорослішання її ноги будуть рости в різному темпі, тому доведеться зробити щось подібне, коли вона подорослішає.
Та ми впевнені, що сім’я Моварек cправиться, і не тільки завдяки наймовірній мужності маленької Елсі і невтомній наполеглевості Джекі, але і завдяки величезній любові, яка їх об’єднує.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня