Від цього відео захоплює дух. Прибульці і НЛО на Землі. Одкровення очевидців і уфологів

У Всесвіті існують мільярди планет, тому мені як людині з математичним складом розуму не складає труднощів припустити, що на якихось з них є життя. Однак головне питання не в існуванні інопланетян, а в тому, які вони насправді.
Поява прибульців на Землі буде мати набагато більш потужні наслідки, ніж, наприклад, відкриття Америки Христофором Колумбом.

posle obzaca 1

А ми знаємо, що його висадка не найкращим чином вплинула на життя корінного населення континенту. Якщо інопланетяни прилетять на Землю на своїх величезних кораблях, вони можуть захопити планету і організувати на ній свої колонії.

Наша блакитна планета — справжня берегиня секретів і таємниць, які так активно ми прагнемо розгадати. З року в рік планета ділиться своїми творіннями і відкриттями. Для археологів та любителів неповторного — це справжні сюрпризи.

Серед них неоціненні стародавні пам’ятники, неймовірні риби, ареали нових звірів, небачені раніше рослини. Планета показує нам світ старовини, дивовижних народів заселяли Землю раніше, втрачені цивілізації.

Знайдено місця, де наукові фахівці підтверджують аномальність. Земля — ​​єдина жива планета сонячної системи, яка відкриває безліч своїх таємниць.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня