Ми такого й не чекали! Терміновий борт – Винищувачі в Україну: ЗСУ аплодують. Це вирішить все!

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник закликав керівництво Соціал-демократичної партії Німеччини супроводити свій візит до Києва діями.

posle obzaca 1

Про це повідомляє Tagesschau. Він сподівається, що лідер СДПН Ларс Клінгбайль “визнає необхідність переконати федеральний уряд у необхідності прийняття подальших сміливих рішень, перш за все, щодо передачі винищувачів”.

Мельник зазначив, що важливо, щоб лідери СДПН нарешті відвідали Україну, “щоб побачити жахіття російської агресії на власні очі”.

Водночас колишній посол України в Берліні висловив сумнів, що лідер парламентської фракції СДПН Рольф Мютценіх змінить свою позицію щодо поставок зброї після повернення до Німеччини.

“Залишається дуже сумнівним, що пан Мютценіх більше не буде гальмувати німецькі поставки зброї”, – зазначив він.

Через рік після нападу Росії на Україну лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Ларс Клінгбайль і лідер фракції СДПН Рольф Мютценіх прибули до Києва з першим візитом.

І Клінгбайль, і Мютценіх наполягають на більшій ролі дипломатії у намаганні завершити війну.

“Ми маємо наполегливо намагатися врегулювати конфлікт Росії та України шляхом дипломатії”, – заявляв Мютценіх наприкінці січня.

“Іноді у мене паморочиться голова, коли я бачу, що дискусії ведуться тільки про зброю. Я шокований, коли бачу, як сьогодні майже зневажається поняття дипломатії”, – сказав Клінгбайль у середині січня.

При цьому він, за його словами, на 100 відсотків підтримує те, що Німеччина допомагає Україні.

“Україна має бути посилена у військовому плані, щоб вона могла мати більшу силу в переговорах з російською стороною” – зазначив політик.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня