5 хвилин тому! У Британії не втримались: часу на роздуми немає – притиснути Путіна негайно! Деталі!

Цьогорічні стратегії стримування агресора “розуміють не так чітко, як раніше”: саме тому російський диктатор Володимир Путін зважився на повномасштабне вторгнення в Україну.

posle obzaca 1

Про це на засіданні спеціального парламентського комітету з питань оборони говорив генерал Річард Берронс, командувач Об’єднаних сил Великої Британії у 2013–2016 роках.

Він припустив, що світовим лідерам час діяти проактивно, а не очікувати наступних кроків Путіна, навіть якщо це пов’язано з підвищеним ризиком ескалації.

Берронс зазначив, що після холодної війни баланс ядерних та звичайних (конвенційних) сил діяв як стримувальний чинник.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжу

Однак поступове скорочення звичайних сил, додав Берронс, “залишило НАТО фактично лише стримування покаранням – ядерне стримування”.

Генерал Еверард (ексзаступник головнокомандувача Об’єднаних сил НАТО в Європі) сказав, що більше немає ніякого розуміння стримування. Натомість “повний страх в Альянсі провокувати Путіна” означав, що карти ескалації та контрескалації не розігрувалися, і тому Альянс постійно поступався своїми позиціями”.

Як висловився на засіданні генерал, “ми бачимо по Путіну, що він просто бере все більше і більше”.

“Якраз зараз, боюся, політичним лідерам потрібно приймати сміливі рішення. Ви маєте рацію: якщо ви загострюєте ситуацію, а Путін кидає вам виклик, ви потенційно вступаєте в конфлікт і таке інше”, – додав він.

Post navigation

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня