20 хвилин тому, закон ухвалено. Велика небезпека насувається на нас! Це лихо торкнеться кожну родину без винятку! Такого ще не було! Термінова заява

Україна не потребує додаткової мобілізації, оскільки має резерви та готова до більшої кількості російських військових. Про це розповів радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD у програмі Tagesschau.

posle obzaca 1

Подоляк зазначив, що Росія веде проти України війну на виснаження, але втрачає набагато більше військових, тому що Україна застосовує креативний підхід. «На відміну від РФ ми прагматична країна – і дивимося на математику війни. Ми точно знаємо, де скільки людей має бути. Враховуємо підготовку та моральний стан.

Ми вже створили резерви через систему територіальної оборони і активно використовуватимемо ці резерви. Ми не повинні сьогодні оголошувати додаткову мобілізацію», — наголосив радник голови ОП.

Але ці слова, неважливі, оскільки якщо Росія збере мільйон чоловік, дуже швидко почне просуватися. В Україні доведеться мобілізувати абсолютно всіх чоловіків, через це біда прийде в кожну оселю, оскільки померлих буде дуже багато

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня