До України йдуть потужні магнітні бурі: найнебезпечніші дати

Перший весняний місяць 2023 року дуже багатий на магнітні бурі різної інтенсивності та потужності. Просто зараз Земля переживає черговий сплеск геомагнітної активності, але після нього будуть ще кілька і вони будуть набагато сильнішими. Про це пише «Телеграф»

posle obzaca 1

Магнітні бурі — це обурення геомагнітного поля нашої планети, тривалістю від кількох годин до кількох діб.

Утворюються вони, коли з околицями Землі зіштовхуються обурені потоки сонячного вітру, а потім взаємодіють із магнітосферою.

Найпотужніші бурі у березні та за останні місяці.

26, а потім 27 березня очікуються магнітні бурі сильної потужності (К-індекс 7 та К-індекс 6). Варто зазначити, що вони будуть найпотужнішими за останні кілька місяців. До цього К-індекс бур не перевищував 5 балів.

Що таке магнітна буря.

Магнітні бурі — це обурення геомагнітного поля нашої планети, тривалістю від кількох годин до кількох діб. Утворюються вони, коли з околицями Землі зіштовхуються обурені потоки сонячного вітру, а потім взаємодіють із магнітосферою.

Хто може відчути на собі їхню дію.

Під час активності магнітних бур, деякі метеозалежні та вагітні люди можуть відчувати головний біль, біль у ділянці серця, суглобів та спини. Крім того, обережним у ці дні необхідно бути і громадянам із хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня