«Ми його знайшли», щойно, 5 хвилин тому, знайдено щура, з вищого керівництва. Ми його всі знаємо, від нього точно такого ніхто не чекав

Як стало відомо «Країні» від своїх джерел у правоохоронних органах, сьогодні на нараді у мера Миколаєва Олександра Сенкевича затримали директора комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба» Олександра Сагайдака за підозрою у держзраді.

posle obzaca 1

«Під кінець наради до кабінету зайшов мер Сенкевич та оголосив, що приїхали співробітники Служби безпеки, які мають питання до присутніх. Після чого до кабінету зайшли представники спецслужб та заарештували Сагайдака», — розповіло джерело «Країни» у правоохоронних органах.

За версією СБУ, начальнику ритуальної служби було поставлене завдання організувати «потужну агентурну групу спецслужб РФ». Підозрюваний, як повідомляють у СБУ, «здавав» персональні дані військовослужбовців ЗСУ, СБУ та співробітників поліції та обласної прокуратури. Також він передав росіянам списки загиблих українських військових, збирав розвіддані про дислокацію та маршрути перетину підрозділів ЗСУ на території регіону, повідомляють у СБУ.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня