20 хвилин тому нарешті це сталося! Ми всією країною на це чекали дуже довго! Тепер все зміниться повністю! Нас прийняли! Термінові новини

Адміністрація Байдена негласно заохочує продажі зброї Україні через приватні компанії, повідомляє New York Times. ».

posle obzaca 1

Можливість розбагатіти, яким знакам пощастить Після російського вторгнення в лютому адміністрація Байдена негласно прискорила приватний продаж зброї Україні на сотні мільйонів доларів, скоротивши тижневий процес затвердження до кількох годин, пише видання. Держдеп прискорив процес реєстрації нових торговців зброєю.

«Згідно з урядовими документами, тільки за перші чотири місяці року — за останніми даними — Державний департамент санкціонував приватні угоди з Україною на суму понад 300 мільйонів доларів», — йдеться у матеріалі. Це допомогло «відкрити ще один потік зброї на український фронт», але також створило тіньовий ринок.

«За словами урядових радників, які вивчають цю торгівлю, зброя, продана через приватних посередників, з більшою ймовірністю опиниться на чорному ринку або навіть руках американських противників», пише видання з посиланням на «недавній досвід в Афганістані та Сирії», де американська зброя виявлялася. у терористичних груп.

Адміністрація Байдена заохочує угоди приватного сектора, т.к. це рятує Пентагон від подальшого виснаження власного арсеналу після кількох місяців постачання зброї в Україну. А приватні продавці можуть надати зброю, яку не може надати уряд, наприклад, зброя радянського зразка.
При цьому повідомляється, що частка таких «тіньових» угод є незначною щодо загальної військової допомоги від США.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня