Вразив весь світ! Новий указ Зеленського – країна піднялась: на 10 років. Такого ніхто не чекав!

Президент України Володимир Зеленський підтримав запровадження санкцій проти 300 фізичних осіб та 141 юридичної особи.

posle obzaca 1

Відповідний указ № 163 від 18 березня з’явився на офіційному сайті президента України.

Цим документом Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій.

У списку фізичних осіб, проти яких запроваджуються санкції, є громадянин Сирії Башар Хафез аль-Асад 11.11.1965 року народження. Ймовірно, йдеться про сирійського диктатора Башара аль-Асада, однак, згідно з відкритими даними, він народився 11 вересня 1965 року.

Крім того, до списку потрапили прем’єр-міністр Сирії Хусейн Арнус та очільник МЗС цієї країни Фейсал аль-Мікдад.

Санкції запроваджено терміном на 10 років і серед іншого передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань.

Переважна більшість інших осіб у списку — громадяни РФ.

Нагадаємо, Асад заявляв, що підтримує війну росії в Україні.

Президент Сирії Башар Асад заявляв, що він вітатиме будь-які російські пропозиції щодо створення нових військових баз та збільшення чисельності військ у його країні, припускаючи, що російська військова присутність там має стати постійною.

Крім того, за словами Асада, Сирія вітатиме будь-які пропозиції росії щодо створення нових військових баз та збільшення чисельності російських військ, і вони не обов’язково мають бути тимчасовими.

“Ми вважаємо, що розширення російської присутності в Сирії – це добре”, – сказав Асад в інтерв’ю. “Військова присутність росії в будь-якій країні не повинна ґрунтуватися на чомусь тимчасовому”.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня